DO BËHET NËNË PËR HERË TË KATËRT/ Ariana Fejzullahu ndryshon krejtsisht pamje (FOTO) – AlpeGossip
DO BËHET NËNË PËR HERË TË KATËRT/ Ariana Fejzullahu ndryshon krejtsisht pamje (FOTO)

DO BËHET NËNË PËR HERË TË KATËRT/ Ariana Fejzullahu ndryshon krejtsisht pamje (FOTO)

Së shpejti këngëtari Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana do bëhen prindër për herë të katërt. Ariana është në javët e fundit të shtatzënisë dhe po pret një vajzë.

Pak para lindjes, Ariana ka vendosur të ndryshojë pamjen duke i prerë flokët e gjatë.

Në postimin e fundit në Instagram ajo është shfaqur nga parukeria me flokët e shkurtër dhe duket shumë e lumtur me pamjen e re.

Kujtojmë që Ermali dhe Ariana kanë edhe dy vajza të tjera dhe një djalë.