“NUK MË BESOHET, PATA 1 U BËNË…”/ Fatma Methasani sapo na tregoi me këtë FOTO hallin e saj – AlpeGossip
“NUK MË BESOHET, PATA 1 U BËNË…”/ Fatma Methasani sapo na tregoi me këtë FOTO hallin e saj

“NUK MË BESOHET, PATA 1 U BËNË…”/ Fatma Methasani sapo na tregoi me këtë FOTO hallin e saj

Në ka një pasion të Alfios, që duket se e ka trazuar jo pak herë qetësinë e Fatmës është motorri dhe xhirot në të. Mirëpo udhëtimi i fundit në Itali, i ka zbuluar moderatores se në këtë pikë edhe Noah nuk i ka lënë asgjë të atit.

“Nuk më besohet. Pata 1, m’u bënë 2 motorrista”, ka shkruar Fatma krah fotos së të birit mbi motorr me kaskën në kokë. Të jetë vallë Noah një motorrist si babi? Për të kuptuar këtë do duhet të rritet dhe pak, ndonëse një shprehje thotë: “Dielli duket që në mëngjes”. E në këtë pikë, Fatma ka djemtë më aventurierë në shtëpi./