PAS NDARJES/ Dafina ka një mesazh për Dj Geek (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES/ Dafina ka një mesazh për Dj Geek (FOTO)

PAS NDARJES/ Dafina ka një mesazh për Dj Geek (FOTO)

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek i dhanë fund lidhjes vetëm pak kohë pasi e bënë publike. Në lajm i tillë i çuditi të gjithë fansat e dyshes por ishte vetë këngëtarja që e konfirmoi.

Në një rrëfim ekskluziv për revistën “Story” Dafina shprehej se i ishte dashur të zgjidhte mes romancës dhe punës dhe ka zgjedhur këtë të fundit. (Lexo këtu)Së fundmi këngëtarja ka publikuar në profilin e saj të Instagramit disa vargje nga kënga e saj e re që duken si një mesazh për ish-partnerin.

“Une e di qe ty t’mundon…a je pendu?”, ka shkruar ajo dhe fakti që i ka publikuar vargjet vetëm disa orë pasi u bë publik lajmi, duket sikur flet për gjendjen e saj shpirtërore pas ndarjes.