Linda Rei flet hapur: ‘U ndava nga i dashuri biznesmen sepse ai më… (FOTO) – AlpeGossip
Linda Rei flet hapur: ‘U ndava nga i dashuri biznesmen sepse ai më… (FOTO)

Linda Rei flet hapur: ‘U ndava nga i dashuri biznesmen sepse ai më… (FOTO)

Ditët e fundit media rozë u mbush nga diskutimet rreth faktik se Linda Rei u nda nga ish-i dashuri biznesmen dhe filloi një lidhje të re me një mashkull që e mban “sekret” nga sytë e publikut.

Dhe thashethemet morën dhenë kur Linda u pa në një foto shumë e afërt me një djalë, identiteti i të cilit ka ngelur enigmë për publikun.

Dhe pikërisht lajmet dhe zërat se Linda është ndarë nga ish-i dashuri biznesmen, ka vendosur vetë ajo ti konfirmojë me një postim në Instastory.

Linda Rei ka publikuar një artikull ku flitet për lidhjen e saj të re dhe shkruan se nuk ka për ta zbuluar identitetin e të dashurit të ri sepse do ja marrin më sysh siç ndodhi me tjetrin, duke zbuluar kështu arsyen pse është ndarë.

“Nuk do ta dini kollaj identitetin se ma merrni më sysh edhe këtë siç ndodhi me tjetrin”,shkruan Linda në postimin e saj në Instastory.

Epo mesa duket të dashurit e Lindës i kap shpejt syri i keq, bravo Linda, kujdesi është gjithmonë i domozdoshëm.