SEKSI DHE JOSHËSE/ Gjyshja më “e nxehtë” në botë pozon toples (VIDEO) – AlpeGossip
SEKSI DHE JOSHËSE/ Gjyshja më “e nxehtë” në botë pozon toples (VIDEO)

SEKSI DHE JOSHËSE/ Gjyshja më “e nxehtë” në botë pozon toples (VIDEO)

Gina Stewart është shumë aktive në rrjetet sociale.

Dhe gjyshja më ‘e nxehtë’ në botë ‘çmend’ shpesh fansat me foto e video provokuese.

Së fundmi 47-vjeçarja ka pulikuar një video me bikini pëqrpara se të dilte e zhveshur.

Gina vuri në pah pasuritë e saj bombastike dhe format trupore perfekte.

Video tregon nënën e 4 fëmijëve të ulur në dhomën e ndenjes e cila heq sytjenat para kameras dhe del topless.

Bomba bjonde ka dy djem e dy vajza të 27, 25, 23 dhe 4 vjeç, ndërsa u bë gjyshe në moshën 46 vjeçare.