Elvana Gjatës duket se i ka ardhur koha të bëhet “MAMI”! Shfaqet kudo me fëmijën në duar që… (FOTO) – AlpeGossip
Elvana Gjatës duket se i ka ardhur koha të bëhet “MAMI”! Shfaqet kudo me fëmijën në duar që… (FOTO)

Elvana Gjatës duket se i ka ardhur koha të bëhet “MAMI”! Shfaqet kudo me fëmijën në duar që… (FOTO)

Elvana, Ermali, Ami, Almeda dhe Tolghan së fundmi janë parë bashkë duke pushuar në brigjet e Francës dhe shpesh kanë ndarë foto dhe video nga momente të ndryshme të pushimit. Ajo që është vënë re në postimet e Elvanës, është se gjatë kohës që ka postuar foto ose video në rrjetin e saj Instagram, shfaqet me një bebe.

Pushimeve të tyre iu bashkua edhe bashkëpuntori i Elvanës bashkë me familjen e tij, producenti i njohur Poo Bear, dhe pikërisht fëmija që Elvana mban në duar është i tyre.

Elvana shihet shumë e përkushtuar me të voglin, një herë e vë në gjumë, një herë luan me të, ndërsa në fotot e fundit shfaqet duke e mbajtur në duar.

Bebi i shkon shumë dhe seç i jep një nur të bukur! Mos ndoshta i ka ardhur koha të ketë një të sajin?!

Përgatiti AlpeNews.al