Vajza e Zaimina Vasjarit është rritur kaq shumë, qëndron në këmbë dhe bën poza me rrobabanjo… (FOTO) – AlpeGossip
Vajza e Zaimina Vasjarit është rritur kaq shumë, qëndron në këmbë dhe bën poza me rrobabanjo… (FOTO)

Vajza e Zaimina Vasjarit është rritur kaq shumë, qëndron në këmbë dhe bën poza me rrobabanjo… (FOTO)

Më 29 janar të këtij viti Zaimina Vasjari solli në jetë fëmijën e saj të parë të cilën e pagëzoi me emrin, Khloe. Nga momentet e para të ardhjes në jetë të vogëlushes dhe deri më tani, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj në ‘’Instagram’’ disa nga çastet më të bukura të vajzës. Kohët e fundit na kishin munguar postimet e saj për Khloen dhe foton e fundit ajo duket mjaft e rritur.

 

Ende pa bërë 6 muaj vogëlushja ka filluar të qëndrojë në këmbë dhe ka nisur plazhin së bashku me nënën e saj.
“Ti rritesh çdo ditë dhe unë çdo ditë them faleminderit Zot”,- shkruan Zaimina në foton e bukur.