“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Nga Luana Vjollca e deri tek Capital T, ja kush VIP mban vendin e parë me më shumë like (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Nga Luana Vjollca e deri tek Capital T, ja kush VIP mban vendin e parë me më shumë like (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Nga Luana Vjollca e deri tek Capital T, ja kush VIP mban vendin e parë me më shumë like (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Luana Vjollca, e cila ka postuar një foto nga Shkretëtira e Dubait, ku ka hypur në makinat që janë apostafat për rërën. Ajo ka marrë 38,311 like.


Capital T me 32,065 like

Arbana Osmani me 24,059 like

Xhemi Shehu me 3,733 like

Isli Islami me 1,295 like