PUBLIKON FOTON SEKSI KU TREGON TH*THKAT/ Kejvina “befason” me veprimin e saj (FOTO) – AlpeGossip
PUBLIKON FOTON SEKSI KU TREGON TH*THKAT/ Kejvina “befason” me veprimin e saj (FOTO)

PUBLIKON FOTON SEKSI KU TREGON TH*THKAT/ Kejvina “befason” me veprimin e saj (FOTO)

Kejvina Kthella është padyshim një prej femrave më të komentuara të shoëbizit shqiptar dhe ndër më të përfolurat në media.

Ajo ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në Instagram, ku publikon shpesh foto dhe video të nxehta që tërheqin vëmendjen e të gjithëve. Kështu ka ndodhur dhe së fundmi ku Kejvina shfaqet me një foto sa artistike edhe sensuale, pasi shihet pa reçipeta dhe i duken edhe thithkat. Mirëpo bukuroshja e ekranit ka bllokuar komentetet në këtë foto duke mos u dhënë mundësinë fansave të shprehin mendimin e tyre.