PUBLIKON FOTOGRAFI SEKSI TË KËMBËVE/ Kjo grua fiton 24 mijë euro në vit – AlpeGossip
PUBLIKON FOTOGRAFI SEKSI TË KËMBËVE/ Kjo grua fiton 24 mijë euro në vit

PUBLIKON FOTOGRAFI SEKSI TË KËMBËVE/ Kjo grua fiton 24 mijë euro në vit

Një vejushë 49 vjeçe fiton rreth 24 mijë euro në vit duke publikuar fotografi seksi të këmbëve në Instagram.

Gweneth Lee nga San Digo ka deklaruar se klientët paguajnë që ta takojnë personalisht vetëm për t’ia përkëdhelur gishtërinjtë.

Ndërkohë, vetëm nga postimet online fiton rreth 2 mijë euro çdo muaj. Ajo merr edhe dhurata nga fansat që i kërkojnë fotografi private. Ata i kanë ofruar edhe takime për 230 euro në orë për ti masazhuar, lëpirë dhe përkëdhelur këmbët.

“Unë kam pëlqyer gjithmonë të publikoj fotografi të këmbëve në pishinë dhe mora shumë ndjekës. Më pas hapa një llogari të re vetëm për njerëzit që pëlqejnë këmbët e mia. Kam shumë njerëz që paguajnë të më bëjnë masazhe vetëm për një orë”, tha 49-vjeçarja.

Gweneth ka qenë modele reklamash në të kaluarën dhe ka zbuluar se nuk e dinte që këmba ishte kaq eksituese derisa i publikoi në rrjete sociale.