HOROSKOPI DHE VIPAT/ Klea Huta, “Gaforrja” që i “vel” të gjithë me ëmbëlsinë e saj! – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Klea Huta, “Gaforrja” që i “vel” të gjithë me ëmbëlsinë e saj!

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Klea Huta, “Gaforrja” që i “vel” të gjithë me ëmbëlsinë e saj!

Klea Huta është një ndër moderatoret e njohura shqiptare e cila preferohet mjaft nga publiku për pozitivitetin që përcjell.

Në horoskop ajo i përket shenjës së “Gaforres” dhe më poshtë ju njohim me karakteristikat e saj.

Gaforret njihen për shprehjen e dashurisë së tyre dhe adhurimit ndaj mamsë. Ndaj jo pa arsye e kemi parë Klean ti kushtojë postime veçanërisht për të mamasë së saj me fjalët më të bukura e të sinqerta.

View this post on Instagram

Bella ciao

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on

Gaforret janë shenjë kardinale, ndaj asnjëherë nuk janë “mesatarë” në arritjet e tyre. Klea Hutën e kemi parë si këngëtare, moderatore por së fundmi ajo ka njoftuar edhe krijimin e një akademie që mban emrin e saj.

View this post on Instagram

Ooo hapPy day

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on

Së fundmi një gaforre si Klea admirohet gjithnjë nga publiku për sinqeritetin që e karakterizon!

/AlpeNews.al