Harrojini pozat seksi, Elita Rudi mbulohet me shami dhe i la të gjithë me gojë hapur… (FOTO) – AlpeGossip
Harrojini pozat seksi, Elita Rudi mbulohet me shami dhe i la të gjithë me gojë hapur… (FOTO)

Harrojini pozat seksi, Elita Rudi mbulohet me shami dhe i la të gjithë me gojë hapur… (FOTO)

Elita Rudi është një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar, e cila ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në Instagram dhe pozat e saj seksi nuk kalojnë asnjëherë pa u komentuar..

Së fundmi, moderatorja ka habitur fansat me një foto të publikuar në profilin e saj. Elita ka shkuar në Turqi, ku ka pozuar pranë një xhamie.

Mirëpo, e gjithë vëmendja ka qenë tek shamia që Elita kishte vënë në kokë. Duke qenë se ka shkuar në një vend ku dominon feja myslimane, ajo ka vendosur të mbulohet dhe pozën e shkrepur ta ndajë me ndjekësit në Instagram.