KROI FESTON 4-VJETORIN/ Bieta dhe Albani i organizojnë surprizën përrallore (VIDEO) – AlpeGossip
KROI FESTON 4-VJETORIN/ Bieta dhe Albani i organizojnë surprizën përrallore (VIDEO)

KROI FESTON 4-VJETORIN/ Bieta dhe Albani i organizojnë surprizën përrallore (VIDEO)

Ditën e sotme, Kroi i Albanit dhe Bietës feston ditëlindjen. Me kete rast të veçantë ata kanë organizuar një surprizë për vogëlushin, i cili është lumturuar pa masë.

Në 4-vjetorin e Kroit, janë bërë bashkë e gjithë familja për ta surprizuar dhe Bieta ka postuar një video nga ky moment.

“Me kete surprize u zgjuam sot… 4 vjetori i Kroit i beri me ne fund bashke te 4 gjysherit (pasi dy e kaluan dhe 2 u vaksinuan) Me sykat mbyllur shkuam lart dhe i gjetem familjaret me te afert e te dashur te mbledhur rreth tortes me Paë patrol squad te cilen kishim kaq dite qe e prisnim…”, ka shkruar Bieta.