“TETOR, NJË TJETËR BASHKËPUNIM…”/ Noizy jep lajmin e gëzueshëm (FOTO) – AlpeGossip
“TETOR, NJË TJETËR BASHKËPUNIM…”/ Noizy jep lajmin e gëzueshëm (FOTO)

“TETOR, NJË TJETËR BASHKËPUNIM…”/ Noizy jep lajmin e gëzueshëm (FOTO)

Reperi i njohur Noizy do të vijë së shpejti me një bashkëpunim. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai, me anë të një postimi në rrjete sociale.

Kënga e re do të vijë në muajin tetor. “Tetor një tjetër bashkëpunim…Naughty Naughty”, ka shkruar reperi në Instastory, duke dhënë një ide se “Naughty” mund të jetë dhe titulli i këngës.

Nuk dihet ende se me kë ka bashkëpunuar reperi këtë herë, por ky mund të jetë dhe bashkëpunimi i shumëpërfolur me këngëtaren shqiptare, Dhurata Dora.