NË NJË LIDHJE DASHURIE? Si kurrë më parë, Kida hap zemrën dhe flet për shpirtin binjak (FOTO) – AlpeGossip
NË NJË LIDHJE DASHURIE? Si kurrë më parë, Kida hap zemrën dhe flet për shpirtin binjak (FOTO)

NË NJË LIDHJE DASHURIE? Si kurrë më parë, Kida hap zemrën dhe flet për shpirtin binjak (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida është treguar gjithmonë shumë e rezervuar rreth jetës private. Ajo nuk është përfolur asnjëherë për një lidhje dashurie.

Mbrëmjen e djeshme Kida ishte një nga të ftuarat speciale në puntatën e parë të “Shiko Kush Luan”. Gjatë sfidës “Ndaje ose haje”, ajo u pyet rreth jetës private dhe zbuloi publikisht statusin e saj.

Kida tha se nuk është në një lidhje dhe se ende nuk e ka gjetur shpirtin e saj binjak. Momentalisht ajo është e fokusuar vetëm te karriera.