PUBLIKUAN FOTO TË ELGITIT ME NJË FEMËR TJETËR/ Reagon Klea Huta - AlpeGossip
PUBLIKUAN FOTO TË ELGITIT ME NJË FEMËR TJETËR/ Reagon Klea Huta

PUBLIKUAN FOTO TË ELGITIT ME NJË FEMËR TJETËR/ Reagon Klea Huta

Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta, i publikoi mikut të saj, Elgit Dodës, një foto të vjetër ku shfaqej në krahët e një femre të zhves.hur.

“Foto e shkrepur nga unë në 2014. Kur hap arkivat për të rishikuar foto të vjetra. E vjetër por me vlerë.”- shkruante Rezarta krahas fotos.

“Modelja më ka bindur 99% se duhet të publikojmë dhe foton tjetër, ku është i dukshëm profili. Unë akoma po e mbaj veten 1% që ta ruajmë enigmacionin. Ju si mendoni?”- vazhdonte këngëtarja në foton pasardhëse, duke kërkuar mendimin e ndjekësve.

Pas publikimit të fotove të Elgitit, partnerja e tij, Klea Huta, ka reaguar me një video në profilin e saj në Instagram. Ajo publikoi një kolazh me momentet më të bukura me kantautorin, duke treguar se dashuria e tyre është më e madhe se gjithçka, ndaj falenderon Zotin.

“Dashni në 2019. Zot, faleminderit!”- shkruan Klea krahas videos me momentet më të ëmbla të çiftit.

View this post on Instagram

Zot, faleminderit!

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on