LE TË MARRIM SHEMBULL NGA FASHIONISTET FRANCEZE/ Disa kombinime që duhet ti provojmë pikërisht tani – AlpeGossip
LE TË MARRIM SHEMBULL NGA FASHIONISTET FRANCEZE/ Disa kombinime që duhet ti provojmë pikërisht tani

LE TË MARRIM SHEMBULL NGA FASHIONISTET FRANCEZE/ Disa kombinime që duhet ti provojmë pikërisht tani

Kur vjen puna tek moda, fashionistet franceze janë ato që kryesojnë listën dhe ne ia vlen që të marrim shembull prej tyre.

Kësisoj në këtë artikull do iu njohim me disa nga kombinimet më fantastike që po bëjnë namin në Francë, të cilat janë aktualisht super në modë dhe që duhet t’i veshim gjatë këtyre ditëve me çdo kusht.

Duke marrë parasysh “kapriçot” e motit gjatë stinës së pranverës, në varësi të kohës mund të visheni.

Për shembull mund të vishni një xhaketë kur temperaturat janë pak më të ulëta, dhe mjafton një këmishë për ditët e tjera të ngrohta.

Gjithsesi, në këtë pikë zgjedhjen askush më mirë se ju s’mund ta bëjë!