Vjeshta na bën një dhuratë/ Këtë herë e presim me këpucë me taka ngjyrë nudë (FOTO) – AlpeGossip
Vjeshta na bën një dhuratë/ Këtë herë e presim me këpucë me taka ngjyrë nudë (FOTO)

Vjeshta na bën një dhuratë/ Këtë herë e presim me këpucë me taka ngjyrë nudë (FOTO)

I kemi parë tek VIP-at gjithmonë e më shumë, por këpucët nudë me takë të hollë qenkan një tendencë e vërtetë këtë sezon! Dhe, për të qenë të sinqertë, duhet ta themi se kjo gjë na pëlqen pamasë!!! Pervecse elegante dhe te bukura, janë dhe tmerrësisht praktike falë ngjyrës së tyre e cila lejon që këto lloj këpucësh të kombinohen me pothuajse cdo veshje. Dhe variante ka sa të duash, me takë të lartë, të mesme, të hollë, më të gjerë dhe të rehatëshme, e nuk mungojnë as ekstravagantet me thumba apo cizmet e thurura.