LIDHJA E FJOLLËS ME ISH-IN E MORENËS/ Zbulohet si qëndron e vërteta (FOTO) – AlpeGossip
LIDHJA E FJOLLËS ME ISH-IN E MORENËS/ Zbulohet si qëndron e vërteta (FOTO)

LIDHJA E FJOLLËS ME ISH-IN E MORENËS/ Zbulohet si qëndron e vërteta (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina ka qenë temë e mediave rozë për shkak të “lidhjes” së fundit.

Ajo dhe ish i dashuri i modeles Morena Taraku, Sasha Sobhani thuhej se janë në një lidhje dashurie.

Kjo për shkak se Sasha në  Instagram, publikoi një video teksa shfaqej shumë afër këngëtares .

E kontaktuar , Fjolla ka mohuar një gjë të tillë duke thënë se Sashën e ka shok dhe e ka takuar takuar rastësisht në një klube nate në Prishtinë.