NUK DO TA NJIHNI/ Çiljeta eksperimenton përsëri dhe ja si duket me look-un e ri (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO TA NJIHNI/ Çiljeta eksperimenton përsëri dhe ja si duket me look-un e ri (FOTO)

NUK DO TA NJIHNI/ Çiljeta eksperimenton përsëri dhe ja si duket me look-un e ri (FOTO)

Çiljeta është një prej atyre këngëtareve që eksperimenton shumë me pamjen e saj të jashtme. Gjithmonë shumë e vëçnatë dhe i përshtate mjaft mirë tipareve të saj të bukura.

Në një fundmi të publikuar së fundmi duket se këngëtarja ka ndryshuar komplet look-un e saj. Ajo nga të zëza dhe bjonde ka zgjedhur këtë herë ngjyrën kafe dhe ka vendosur që ti shkurtojë ato. Nuk dihet nëse ky ndryshim ka lidhje për ndonjë videoklip të ri. Gjithsesi  çdo lloj ngjyre apo modeli i shkon shumë Çiljetës por mund të themi se ky i fundit i ka dhënë një hije tjetër që e bëjnë të duket edhe më e re në moshë. Shihni foton dhe do na jepni të drejtë.