PAMJET/ Brenda shtëpisë së Angela Martinit, zbulon dhomën e djalit – AlpeGossip
PAMJET/ Brenda shtëpisë së Angela Martinit, zbulon dhomën e djalit

PAMJET/ Brenda shtëpisë së Angela Martinit, zbulon dhomën e djalit

Modelja e njohur, Angela Martini, u bë nënë për herë të parë në dhjetor të vitit 2021 me një djalë. Vogëlushi erdhi në jetë me ndihmën e një mbartëseje surrogate.

Që nga ai moment modelja është treguar shumë e rezervuar në rrjete sociale dhe vetëm së fundmi ka zbuluar pak nga dhoma e djalit, i cili quhet Kyree.

Angela ka filmuar krevatin e vogëlushit dhe pjesën e murit të mbushur plot me piktura planetesh.

Brenda shtëpisë së Angela Martinit, zbulon dhomën e djalit

Brenda shtëpisë së Angela Martinit, zbulon dhomën e djalit

Brenda shtëpisë së Angela Martinit, zbulon dhomën e djalit

Brenda shtëpisë së Angela Martinit, zbulon dhomën e djalit

Brenda shtëpisë së Angela Martinit, zbulon dhomën e djalit