MAJK DO PENDOHET/ Majlinda Zeka i tregon ç’ka humbur (FOTO) – AlpeGossip
MAJK DO PENDOHET/ Majlinda Zeka i tregon ç’ka humbur (FOTO)

MAJK DO PENDOHET/ Majlinda Zeka i tregon ç’ka humbur (FOTO)

Majlinda Zeka u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin Majk e më pas ndarjes së tyre të bujshme. Pavarësisht se i dhanë fund lidhjes së tyre, Majkun dhe Majlindën i bashkon fryti i dashurisë së tyre Roani.

Së fundmi Majlinda ka bërë një ndryshim në pamje duke i prerë flokët shkurt dhe ka realizuar një set fotografik që i çmendi fansat.

E veshur me fustanin ngjyrënudë që ia thekson të gjitha format trupore, Majlinda duket shumë tërheqëse.

Bukuroshja ka marrë komplimenta të shumta madje edhe nga fansat e Majk ndërsa ky i fundit nuk ka bërë asnjë reagim.