TËRHEQ GJITHMONË VËMENDJE/ Lori Hoxha sapo bëri “kurioz” fansat me foton e publikuar – AlpeGossip
TËRHEQ GJITHMONË VËMENDJE/ Lori Hoxha sapo bëri “kurioz” fansat me foton e publikuar

TËRHEQ GJITHMONË VËMENDJE/ Lori Hoxha sapo bëri “kurioz” fansat me foton e publikuar

Lori Hoxha është një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar.

Sitli i saj gjithmonë adhuohet por edhe komentohet nga ndjekësit. Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku poston shpesh nga e përditshmja e saj.

Para disa orësh  Lori ka postuar një foto me një efekt e cila tërhoqi vëmëndje e miqëve edhe femrave të cilat ishin shumë kurioze për efektet e fotos.

Fansat nuk heztuan ta pyesin dhe ti bënin komplimenta . Urojm që Lori Hoxha tu “tregoj sekretin”.

 

you should see me in a crown

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on