Rike Roçi ndez rrjetin! Ish-banorja e Big Brother shijon panoramën nga avioni, fansat çmenden pas…(FOTO) – AlpeGossip
Rike Roçi ndez rrjetin! Ish-banorja e Big Brother shijon panoramën nga avioni, fansat çmenden pas…(FOTO)

Rike Roçi ndez rrjetin! Ish-banorja e Big Brother shijon panoramën nga avioni, fansat çmenden pas…(FOTO)

Po të flasim për personazhet që kanë marrë pjesë në kompeticionin e Big Brother, Rike Roçi është një nga vajzat që qëndron në top list përsa i përket formave të saj bombastike.

Së fundmi në Instagram, Rike ka postuar një foto teksa shfaqet duke udhëtuar me avion ndërsa si mbishkrim ka lënë komentin: “Dhe e shikoj botën nga një dritare e vogël”.

Rikja duket të jetë e qartë në atë që shikon po fansat çfarë po shikojnë?

Si gjithmonë gjoksi i ish banores së Big Brother mesa duket i ka marrosur të gjithë dhe shumë fansa e kanë komplimentuar Riken.