“SHPËRTHEN NË LOT”/ Dafina nuk përmbahet dot nga supriza që i bëjnë në New York (VIDEO) – AlpeGossip
“SHPËRTHEN NË LOT”/ Dafina nuk përmbahet dot nga supriza që i bëjnë në New York (VIDEO)

“SHPËRTHEN NË LOT”/ Dafina nuk përmbahet dot nga supriza që i bëjnë në New York (VIDEO)

Dafina Zeqiri është një prej këngëtareve të mirënjohura shqiptare, e cila ka lançuar hitet tepër të preferuara nga publiku si “Shum qef”, “Na”, “Hajde ma knej” etj. Këngëtarja përflitet mjaft si për karrierën, ashtu edhe për jetën e saj private, duke u përfshirë here pas here edhe në thashetheme rozë.

Para disa orësh ajo ka vendosur të ndajë me fansat lajmin se data e sotme shënon ditëlindjen e saj.

Duket e pabesueshme, por Dafina nuk përmbahet  kur shikon një nga pjestarët e familjes motrën e saj dhe shperthen duke qarë.

 

Përgatiti: AlpeNews.al