Rrini çuna rrini! Zogu i Tiranës në darkë romantike, prezanton partneren e re super seksi (FOTO) – AlpeGossip
Rrini çuna rrini! Zogu i Tiranës në darkë romantike, prezanton partneren e re super seksi (FOTO)

Rrini çuna rrini! Zogu i Tiranës në darkë romantike, prezanton partneren e re super seksi (FOTO)

Hermes Nikaj i njohur me nofkën “Zogu i Tiranës” është një nga personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale dhe sidomos për jetën private kur vitin e kaluar bëri bujë ndarja e tij nga Anxhela dhe lidhja e re.

Por edhe lidhja me vajzën bjonde me të cilën postoi foto nga shtrati duket se nuk ka zgjatur shumë, pasi sot Hermes ka prezantuar një tjetër vajzë seksi.

Ai ka postuar një foto nga darka romantike me të dhe shkruan “Një e shtunë e lumtur me dashurinë time”.

Ndërsa në një postim në Instagram Hermes i ka zbuluar edhe fytyrën të dashurës së re dhe emrin e saj. “Hermes Blerta, dashuri e re, momente të lumtura”, shkruan ai.