Aktori Will Smith rikthehet fuqishëm/ Zbuloni filmin ku do marrë pjesë – AlpeGossip
Aktori Will Smith rikthehet fuqishëm/ Zbuloni filmin ku do marrë pjesë

Aktori Will Smith rikthehet fuqishëm/ Zbuloni filmin ku do marrë pjesë

Aktori i njohur amerikan Will Smith është një nga aktorët më të njohur të Hollywood.

Aktori i njohur amerikan Will Smith është një nga aktorët më të njohur të Hollywood.

Një ndër filmat më të suksesshëm është edhe filmi Bad Boys. Me siguri që e mbani mend, pasi që në fillim ai u bë shumë i dashur për të gjithë.

Aktori Will Smith i cili këndoi së bashku me Era Istrefin këngën e botërorit konfirmoi se do jetë pjesë e filmit ‘Bad Boys 3’.

Në një video të publikuar në Instagram Will bërtiti se:

Është zyrtare, do vijë sërish Bad Boys 3, është zyrtare.

Will Smith
Mirëpo në më pak se 24 orë, postimi ka marrë më shumë se gjashtë milionë shikime dhe rreth 96,000 komente, nga ndjekësit që tregojnë se mezi presin të shohin pjesën e tretë të filmit.