PA ERMALIN/ Ami publikon videon e ëmbël duke shëtitur me fëmijët dhe ne “u velëm” – AlpeGossip
PA ERMALIN/ Ami publikon videon e ëmbël duke shëtitur me fëmijët dhe ne “u velëm”

PA ERMALIN/ Ami publikon videon e ëmbël duke shëtitur me fëmijët dhe ne “u velëm”

Në këtë të diel me diell moderatorja Amarada Toska ka zgjedhur të shëtisë së bashku me fëmijët e saj.
Moderatorja ka publikuar në rrjetin social instagram një video ku  e shohim duke shtyrë karrocën. Ku ndodhet e vogla Sia  ndërkohë që me shëtitjen e vajzave ndodhet edhe Joeli, i cili është duke dëgjuar muzik.

Ndryshe nga djali Ami është kujdesur që mos të publikoj fytyrën e vogëlushes