XHENSILA PUBLIKON FOTON ME LULE/ Komenti i Bes Kallakut është epik - AlpeGossip
XHENSILA PUBLIKON FOTON ME LULE/ Komenti i Bes Kallakut është epik

XHENSILA PUBLIKON FOTON ME LULE/ Komenti i Bes Kallakut është epik

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një prej çifteve me të dashur të showbiz-it shqiptar. Ata janë bërë prindndër disa muaj më parë të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin Ajka.

Besi dhe Xhensila edhe pse akoma nuk kanë publikuar një foto me vajzënata janë shumë akiv duke ndarë momente nga e përditshmja e tyre.

Ditën e sotme këngëtarja ka publikuar një foto me një buqet me lule dhe Besi nuk mund të rrinte pa i komentuar. Aktori i ka bërë një emoji domate dhe zemër.