LULE ME NGJYRA DHE PALA/ Koleksioni i Valentino-s për pranverën na mahniti (FOTO) – AlpeGossip
LULE ME NGJYRA DHE PALA/ Koleksioni i Valentino-s për pranverën na mahniti (FOTO)

LULE ME NGJYRA DHE PALA/ Koleksioni i Valentino-s për pranverën na mahniti (FOTO)

Para disa javësh Valentino ka prezantuar koleksion e tij të ri për pranverën e 2019. Ndoshta do habiten por edhe për këtë vit “Lulet dhe palat” do të jenë “kryefjala” e modës.

Pierpaolo Piccioli  zgjodhi të prezantoni një koleksion të mbushur me të gjitha ngjyrate  pranverës dhe ndërthurja e tyre ishte një dashuri.

Prandaj vajza nëse  keni një fustan me lule dhe pala i bëni gati për pranverën dhe nëse ju mungon në garderobë duhet ti hidhni një sy koleksionit të Valentino-s.