Këngëtaren e njohur shqiptare e zë gjumi në rrugët e këtij shteti (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtaren e njohur shqiptare e zë gjumi në rrugët e këtij shteti (FOTO)

Këngëtaren e njohur shqiptare e zë gjumi në rrugët e këtij shteti (FOTO)

Të ketë qenë vallë udhëtimi kaq i gjatë?

Ajo ka publikuar një foto në Instagramin e saj, e shtrirë duke fjetur në një stol në rrugë, në Norvegji. Këngëtarja shqiptare ka treguar se ndodhet në këtë shtet,bukuritë e të cilit si duket nuk i shijon siç duhet. ‘Në qytetin që nuk fle kurrë’ shkruan Mariza mbi këtë foto ku duket aq e relaksuar dhe indiferente ndaj vëmendjes së kalimtarëve.