“KE QENË SKANDAL”/ Olsi Bylyku ia thotë “troç” moderatores shqiptare (VIDEO) – AlpeGossip
“KE QENË SKANDAL”/ Olsi Bylyku ia thotë “troç” moderatores shqiptare (VIDEO)

“KE QENË SKANDAL”/ Olsi Bylyku ia thotë “troç” moderatores shqiptare (VIDEO)

Moderatorja Roza Lati erdhi me një paraqitje ndryshe këtë puntatë të Why Not. Ajo u shfaq në skenë me flokë bjonde dhe të gjata, duke thënë se donte të ishte si personazhi Rapunzel.

Nuk i mungoi komenti plot humor i të ftuarit Olsi Bylyku, i cili i tha: “Shumë bukur flokët e reja. Ke qenë skandal ashtu.”

Gjithçka ishte nën sensin e shakasë dhe kjo ishte mënyra e aktorit të njohur shqiptar për ti bërë kompliment moderatores.