Faqja e meme-ve në INSTAGRAM tallet me Oriola Marashin, por habitet kur merr këtë mesazh nga modelja seksi (FOTO) – AlpeGossip
Faqja e meme-ve në INSTAGRAM tallet me Oriola Marashin, por habitet kur merr këtë mesazh nga modelja seksi (FOTO)

Faqja e meme-ve në INSTAGRAM tallet me Oriola Marashin, por habitet kur merr këtë mesazh nga modelja seksi (FOTO)

Oriola Marashi dhe faqet e MEME-ve në Instagram kanë një marrëdhenie vërtet të fortë. E shajnë dhe e duan në të njëjtën kohë. Por në fund të gjithçkaje ata i bëjnë një reklamë akoma më të madhe personazhit që bëhet pjesë e tyre, jo vetëm Oriola në këtë rast.

Këtë herë një faqe me popullaritet në Instagram ka vendosur t’i dërgojë një mesazh modeles seksi. Edhe pse nuk e priste që Oriola t’i kthente mesazh, ajo e bëri.

Në një postim ku Marashi shkruante: ‘Nëse motrat do ishte pica’, faqja i dërgon mesazh duke i thënë: “Nese Oriola do ishte cun”, duke i dërguar foton e Noizy-t. Oriola teksa e sheh i kthen përgjigje me ikona duke qeshur dhe një zemër. Por se ka kuptuar që kjo faqe në të vërtet e kishte për tallje këtë mesazh. Epo s’ka faj Oriola, jo me kot është me OTR dhe i pëlqen po të ishte djalë si Noizy.