Nuk do ta besoni sa ngjajnë/ Klea Huta tregon burimin e bukurisë së saj (FOTO) – AlpeGossip
Nuk do ta besoni sa ngjajnë/ Klea Huta tregon burimin e bukurisë së saj (FOTO)

Nuk do ta besoni sa ngjajnë/ Klea Huta tregon burimin e bukurisë së saj (FOTO)

Moderatorja Klea Huta shquhet për bukurinë dhe hijeshinë e saj.
Megjithatë duket se përmes postimit të fundit në rrjete sociale, Klea e ka zbuluar se nga vjen bukuria e saj. Ajo ka publikuar një foto të babait të saj në moshën 18-vjeçare.

Ajo që bie menjëherë në sy është ngjashmëria e madhe e atit me Klean. “Babai im I bukur 18-vjeç”,-përfundon Huta krahas fotos.