EKSKLUZIVE/ Dalin PAMJET nga prapaskena e “Shiko Kush Luan”. Luana… – AlpeGossip
EKSKLUZIVE/ Dalin PAMJET nga prapaskena e “Shiko Kush Luan”. Luana…

EKSKLUZIVE/ Dalin PAMJET nga prapaskena e “Shiko Kush Luan”. Luana…

Të shtunën e kaluar në Top Channel, startoi emisioni i ndjekur i Luanës ”Shiko Kush Luan”. Me të ftuar special e momente dhe lojra shumë interesante, spektakli ja doli të fitonte shumë klikime në You Tube.

Sot, një ditë para se të jepet puntata e dytë e ”Shiko Kush Luan”, ne kemi disa foto dhe video ekskluzive dhe speciale për ju. Me të ftuar special Mc Kreshën, Lyrical Son, Dritan Shakohoxhën, Gega Krelanin dhe Flaka Krelanin duket se është bërë shumë qejf. Nën muzikën dhe performancat e reperëve, të ftuarit kanë kërcyer e kënduar.

Ajo çka duket në foto është dhe veshja e Luanës e cila këtë puntatë është ajo me çfarë jemi mësuar ta shohim të veshur gjithnjë. Me fustan me xixa dhe flokë të gjatë të lëshuar, moderatorja duket bukur. /AlpeGossip.al