Ish-banorja e BB paska 1 muaj që i ka dhënë fund BEQARISË dhe askush s’dinte gjë… (FOTOT) – AlpeGossip
Ish-banorja e BB paska 1 muaj që i ka dhënë fund BEQARISË dhe askush s’dinte gjë… (FOTOT)

Ish-banorja e BB paska 1 muaj që i ka dhënë fund BEQARISË dhe askush s’dinte gjë… (FOTOT)

Ish-banorja e “Big Brother 1”, Ilda Gega ndonëse kanë kaluar vite vazhdon të mbahet mend nga të gjithë. Tanimë Ilda jeton në SHBA ku ka gjetur edhe dashurinë. Çifti poston shpesh foto bashkë dhe i pëlqejnë shumë udhëtimet.

Mirëpo Ilda paska 1 një muaj që është fejuar dhe askush nuk e dinte. Ka qenë vetë ish-banorja që ka postuar një foto në Instagram ku teksa përqafon të fejuarin tregon unazën.

Madje Ilda jep edhe lajmin e bukur se së shpejti do martohet. “I fejuar, unë do martohem me ty”, shkruan ish-banorja krah fotos.