Fansja çmendet për Faton Shoshin, hap mbathjet dhe tregon tatuazhin me emrin e tij – AlpeGossip
Fansja çmendet për Faton Shoshin, hap mbathjet dhe tregon tatuazhin me emrin e tij

Fansja çmendet për Faton Shoshin, hap mbathjet dhe tregon tatuazhin me emrin e tij

Menaxheri i njohur i vipave, Faton Shoshi, është bërë shpesh qendra e vëmendjes së portaleve për shkak të marrëdhënieve të tij me femrat. Fatoni është mjaft aktiv në profilin e tij në Instagram, ku së fundmi ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve dhe i ka lënë gojëhapur me foton e publikuar.

Menaxheri ka postuar në Instastory një foto të një fanseje, e cila kishte hapur mbathjet për të treguar tatuazhin e ri që do të bënte me mbiemrin e Fatonit.

“Tatuazhi im i ri është në proçes.”- ka shkruaj vajza, identitetin e të cilës Fatoni nuk e ka zbuluar.