“DASHURI DHE PALESTËR”/ Ja çiftet shqiptare që janë BASHKË kudo, nga Tuna deri tek… (FOTO) – AlpeGossip
“DASHURI DHE PALESTËR”/ Ja çiftet shqiptare që janë BASHKË kudo, nga Tuna deri tek… (FOTO)

“DASHURI DHE PALESTËR”/ Ja çiftet shqiptare që janë BASHKË kudo, nga Tuna deri tek… (FOTO)

Nëse doni që të keni një trup në formë ku ka më mirë se të shkosh në palestër dhe jo vetëm por si çift.

Në showbizin shqiptar kemi disa çifte që dhe në palestër shkojnë bashkë dhe shumë mirë bëjnë.

“AlpeNews.al” ju sjell disa prej tyre:

Tuna dhe Patris Berisha

Aulona Musta dhe bashkëshorti

Sara Hoxha dhe Ledion Liço

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca

Gert dhe Eneda Vaso

AlpeNews.al