NA KISHTE SHPËTUAR/ Këmba e Françeska Jaçes “na frikësoi”, Photoshop-i e bën si “dhi” – AlpeGossip
NA KISHTE SHPËTUAR/ Këmba e Françeska Jaçes “na frikësoi”, Photoshop-i e bën si “dhi”

NA KISHTE SHPËTUAR/ Këmba e Françeska Jaçes “na frikësoi”, Photoshop-i e bën si “dhi”

Françeska Jaçe  është një ndër femrat më seksi të showbizit edhe pse nuk është prezente në ekran ajo di si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Isha banorja e “Big brother” është shumë aktive në rrjetin social “Instagram” ku publikon poza provokuese ku shfaqet me apo pa të brendshme, të cilat kritikohen shpesh nga ndjekësit.

Mirëpo nëse Françeska mendoi se na e hodhi e ka gabim! Në foton e publikuar nga Dubai ku shihet tepër joshëse me një fustan të kuqë dhe në super linja.

Nëse e shihni nga koka tek këmbët ky detaj nuk do ju pëlqejë aspak. Për tu dukur më seksi Françeska mendoi të jepte një dorë photoshop të vogël fotos.

Këmba e modeles na shqetësoi gishtrinjtë janë zhdukur dhe shihet gishti i madh nga zgjatimi na ka frikësuar pra  ja si duket këmba e Françeskës nën efektin e “photoshopit”.

Epo dhia dhe Françeska paskan një të përbashkët! /AlpeGossip.al

AlpeNews.al