ZGJODHËN MJEKRËN/ Moderatorët meshkuj që ndryshuan “look”: Nga Balla tek Dudushi (FOTO) – AlpeGossip
ZGJODHËN MJEKRËN/ Moderatorët meshkuj që ndryshuan “look”: Nga Balla tek Dudushi (FOTO)

ZGJODHËN MJEKRËN/ Moderatorët meshkuj që ndryshuan “look”: Nga Balla tek Dudushi (FOTO)

Jemi mësuar ti shohim gjithmonë moderatoret  e kuruara në çdo detaj  gjatë prezantimit të emisionit por mesa duket kohët e fundit  edhe meshkujt kanë guxuar në “Look”.

Moderatorët e njohur të  ekranit shqiptar kanë ndjekur trendet e fundit të modës. Kjo ka ardhur duke lënë mjekër dhe me veshje të cilat janë ngjyra dhe ndërthurja e klasikes me modernen.

Nuk mund ta mohojmë dot se duken më tërheqës por ajo që na bënë përshtypje është se jo vetëm moderatorët e rinj por edhe të vjetërit kanë guxuar.

Ne iu njohim me disa prej meshkujve të ekranit të cilët zgjodhën mjekrën daljen e tyre televizive.

Alban Dudushi

Florian Agalliu

Sokol Balla

Ilir Babaramo

Isli Islami

AlpeNews.al