PËR PUSHIME ME KRENARIN/ Luana merr dhuratën më të bukur (FOTO) – AlpeGossip
PËR PUSHIME ME KRENARIN/ Luana merr dhuratën më të bukur (FOTO)

PËR PUSHIME ME KRENARIN/ Luana merr dhuratën më të bukur (FOTO)

Moderatorja e njohur Luana Vjollca po i kalon ditët e para të vitit 2020 në Dubai, në shoqërinë e partnerit të saj Krenarit, Marinës dhe Getit. Ajo ka publikuar vazhdimisht foto në rrjete sociale, si gjithmonë duke e ruajtur shumë hermetike jetën private dhe duke e mbajtur Krenarin jashtë kornizës së fotove.

Luana po i shijon shumë këto ditë relaksi dhe hoteli ku po qëndron e ka surprizuar së fundmi. Asaj i është servirur në tavolinë një ëmëblsirë e personalizuar me fotot e saja dhe emrin e programit që ajo drejton ‘Shiko Kush Luan’. Moderatorja e ka publikuar një foto të ëmbëlsirës në Instastory dhe shkruan: “Një super dhuratë nga hoteli ku po qëndroj në Dubai, faleminderit”, ka shkruar Vjollca krah videos së publikuar në ‘Instastory’.