PAS SKANDALIT ME ISH TË DASHURIN/ Missi shqiptar: Më kërkoi 20 mijë euro që të mos publikonte videon – AlpeGossip
PAS SKANDALIT ME ISH TË DASHURIN/ Missi shqiptar: Më kërkoi 20 mijë euro që të mos publikonte videon

PAS SKANDALIT ME ISH TË DASHURIN/ Missi shqiptar: Më kërkoi 20 mijë euro që të mos publikonte videon

12 vite më parë ish miss Kosova, Xhuli Nura u përfshi në një skandal pas publikimit të një videoje personale me ish të dashurin e saj. Pas kësaj ngjarjeje, ish missi u tërhoq nga jeta publike. Së fundmi, ajo është rikthyer në ekran pas kaq vitesh në një intervistë për emisionin “Era verë” në T7 ku është rrëfyer për herë të parë.

Pas skandalit me ish të dashurin, missi shqiptar: Më kërkoi 20

Xhuli rrëfeu se si ish i dashuri e shantazhoi me para se do t’i publikonte momentet intime. Ajo u shpreh se ishte situata më e vështirë që ka përjetuar në jetën e saj dhe se i janë dashur shumë vite që të kujdesej për shëndetin mendor.

Pas skandalit me ish të dashurin, missi shqiptar: Më kërkoi 20

“Është gjë shumë e bukur kur dy njerëz duhen dhe kryejnë marrëdhënie seksuale. Gjëja që nuk duhet të bëhet është të shantazhohet dhe të merret një gjë intime sikur mu mor mua dhe të shantazhohesh që 20 mijë euro duhet me mi sjell ose të publikohet videoja ku ti je nudo. Me rastin tim kam shpëtuar shumë gra. Unë e kam shëruar veten 5-6 vite. Për 5-6 vite nuk kam dashur të di për asgjë. Kam punuar me veten. S’kam pasur shumë mbështetje, për shkak të mentalitetit”, tha ish missi.

Pas skandalit me ish të dashurin, missi shqiptar: Më kërkoi 20

Pas skandalit me ish të dashurin, missi shqiptar: Më kërkoi 20