Noizy e jep Oriolën me ofertë, kjo e fundit nuk ia përton aspak përgjigjen (FOTO) – AlpeGossip
Noizy e jep Oriolën me ofertë, kjo e fundit nuk ia përton aspak përgjigjen (FOTO)

Noizy e jep Oriolën me ofertë, kjo e fundit nuk ia përton aspak përgjigjen (FOTO)

OTR ka vërtetuar se femrat nuk rezistojnë dot shumë të gjatë duke qenë pjesë e grupit.

Oriola është anëtarja e vetme femër aktualisht e cila po pret momentin e duhur për t’u lançuar si këngëtare nga ky label. Por ndërkohë po vë në zbatim profesionin e saj të parë, atë të modeles. Së fundmi ka reklamuar linjën e re të veshjeve të Noizyt, ky i fundit e ngacmon me një postim ku shkruan: Veshjet vijnë bashkë me Oriola Marashin’. Ky koment nuk ka kaluar pa u vënë re nga Oriola e cila ia kthen: Normal që Oriola se të ikësh ti, nuk i blen njeri’. Kjo nuk është hera e parë që ata të dy kapen me njëri-tjetrin nëpër komente dhe me siguri nuk do të jetë as hera e fundit.