E MBANTE ME DHURATA TË SHTRENJTA/ Trejsi Sejdini i jep fund lidhjes me të dashurin e saj (VIDEO) – AlpeGossip
E MBANTE ME DHURATA TË SHTRENJTA/ Trejsi Sejdini i jep fund lidhjes me të dashurin e saj (VIDEO)

E MBANTE ME DHURATA TË SHTRENJTA/ Trejsi Sejdini i jep fund lidhjes me të dashurin e saj (VIDEO)

Trejsi Sejdini ka konfirmuar disa herë me anë të rrjeteve sociale se ka qenë në një lidhje disa vjeçare, me Leonard Dukën, e ndërsa pas skandalit të ndodhur disa muaj mëparë me policinë, nuk e kemi parë më të postojë.

Së fundmi në emisionin“Glamour Zone”, në RTV Ora, Trejsi pranoi të jap disa hollësi mbi jetën e saj private.

Ajo u shpreh se momentalisht është single duke pohuar ndarjen nga i dashuri i saj Leonard Dukën.

Ester BylykuAktualisht, je single apo në një lidhje?

Trejsi SejdiniPër momentin jam single. Kjo nuk do të thotë që tani duhet të më suleni të gjithë dhe të filloni me provokimet tuaja.