SAPO E ZBULOI/ Ky është versioni indonezian i baladës “Vuj” të Ronela Hajatit – AlpeGossip
SAPO E ZBULOI/ Ky është versioni indonezian i baladës “Vuj” të Ronela Hajatit

SAPO E ZBULOI/ Ky është versioni indonezian i baladës “Vuj” të Ronela Hajatit

“Vuj” ishte balada mjaft e suksesshme me të cilën Ronela Hajati erdhi këtë vit tek Kënga Magjike duke siguruar kështu edhe çmimin “Performanca më e mirë”.

Kënga është pritur mjat mirë në publik dhe mesa duket është pëlqyer dhe përtej kufijve.

Një fanse indoneziane ka publikuar një video në Instagram teksa këndon baladën e Ronelës, ndonëse nuk di shumë mirë shqip.

Menjëherë vetë Ronela na ka treguar këtë version mjaft interesant të baladës së saj nëpërmjet Instastories.