KUR ËSHTË E GRIMUAR DUKET SEKSI/ Oriola Marashin nuk do ta njihni pa “make up” (FOTO) – AlpeGossip
KUR ËSHTË E GRIMUAR DUKET SEKSI/ Oriola Marashin nuk do ta njihni pa “make up” (FOTO)

KUR ËSHTË E GRIMUAR DUKET SEKSI/ Oriola Marashin nuk do ta njihni pa “make up” (FOTO)

Fotografitë provokative që  realizon modelja Oriola Marashi bëjnë shpesh nam në media e publik, mirëpo shumë të komentuara ishin së fundmi edhe disa foto të publikuara në Instastory ku shfaqet pa grim,.

Përmes tyre shohim se Oriola mezi njihet kur është “ujë e sapun” ose thënë ndryshe pa pikë grimi në fytyrë.

Si rrallë herë Oriola e ka filmuar veten nga afër dhe me këtë e dëshmoi se nuk e ka problem të dalë edhe e pa lyer në publik pavarësisht se si duket.