BORA U MARTUA ME BINJAKËT/ Visjani i bën komentin e paparë (FOTO) – AlpeGossip
BORA U MARTUA ME BINJAKËT/ Visjani i bën komentin e paparë (FOTO)

BORA U MARTUA ME BINJAKËT/ Visjani i bën komentin e paparë (FOTO)

Tre personazhet e njohur Romeo, Donald dhe Bora Zemani kanë qenë një nga treshet më të komentuara javët e fundit në media. Emisioni i tyre “3 shat” është pëlqyer shumë nga publiku dhe përveç karrierës ata janë komentuar edhe për lidhjet e tyre, pasi aludohet se Bora është në një lidhje me Donaldin ndërsa Romeo me Jonida Maliqin.

Ditën e djeshme moderatorja Bora Zemani ka publikuar një video të shkëputura në një nga skeçet e emisionit ku të 3 shihen teksa përqafohen, mirëpo vëmendjen e të gjithëve e ka marr komenti i aktorit të “Duplex”, Visian Ukcenaj.

“Ça jeni tu bo mi vajza se u shkermoqet nga e.ps.hi,”, i shkruan Visjani në postim Borës, ndërkohë që kjo e fundit ja kthen me disa emoji të qeshurash.