Puthje e prekje në park, Lek Plepi i fut duart Linda Morinës (FOTO) – AlpeGossip
Puthje e prekje në park, Lek Plepi i fut duart Linda Morinës (FOTO)

Puthje e prekje në park, Lek Plepi i fut duart Linda Morinës (FOTO)

Kohë më parë deklaruan në një emision se ishin të dy të virgjër e sot kanë ardhur me një këngë të re.

Bëhet fjalë pikërisht për legjendën e rrjeteve sociale Lek Plepi dhe këngëtaren Linda Morina.

Ata kanë bashkëpunuar në një këngë të re të mbushur me skena joshëse e erotike ku protagonistë janë vetë këngëtarët.

Klipi ka bërë shumë bujë që në dalje të parë dhe fansat kanë shpërthyer në komente.

Në disa pjesë të klipit, Lek Plepi i ngjit duart lart kofshëve Lindës, e cila disa kohë më parë deklaroi se ishte në kërkim të një mashkulli.

Nuk dihet nëse janë të lidhur, apo ishte thjesht një shfaqje për audiencë në klip, pritet konfirmimi i tyre…