“NGJASHMËRIA E FRIKËSHME”/ Jonida Maliqi zbulon sozin e saj dhe “mbetëm pa fjalë” (FOTO) – AlpeGossip
“NGJASHMËRIA E FRIKËSHME”/ Jonida Maliqi zbulon sozin e saj dhe “mbetëm pa fjalë” (FOTO)

“NGJASHMËRIA E FRIKËSHME”/ Jonida Maliqi zbulon sozin e saj dhe “mbetëm pa fjalë” (FOTO)

Jonida Maliqi cilësohet një ndër femrat me të bukra të ekranit shqiptar.

Ajo dallohet për stilin e saj të veçanat edhe guximin e saj me trendet e reja.

Këngëtarja është gjithmon aktive në rrjetin social Instagram ku shpërndan foto të ndryshme nga e p♪7rditshmja e saj.

Para disa minutash këngëtarja ka publikuar një foto ku tregon se ka zbuluar sozin e saj.

Ngjashmëri është e frikshme por duket se vajzt kanë shumë të përbashkëta.

@edvinameta 📸

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on