“Valentini im”/ Stresi nuk qëndron asnjë çast pa i treguar Keisit sa e do! (FOTO) – AlpeGossip
“Valentini im”/ Stresi nuk qëndron asnjë çast pa i treguar Keisit sa e do! (FOTO)

“Valentini im”/ Stresi nuk qëndron asnjë çast pa i treguar Keisit sa e do! (FOTO)

Reperi Stresi nuk humb asnjë rast pa i treguar të dashurës së tij sesa e do dhe përkushtohet për të.
Në ditën e festës së “Shën Valentinit” ai ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të bukur ku ata shfaqen më të dashuruar se kurrë.

“Valentini im” ,-ka shkruar reperi krahas fotos. Ata pritet të lidhen në martesë gjatë këtij viti në një ceremoni private në Santorini.